لوتوس ساحل آریا

_

شرکت لوتوس ساحل آریا در سال 1397 با هدف طراحی و تولید سیستم­های ایمنی و نجاتی مرتبط با صنعت دریانوردی و ورزش­های آبی در راستای کمک به تولید ملی، اشتغال و کاهش هزینه های مالی وجانی مرتبط با این صنعت تأسیس گردید.

تولید وسایل ایمنی در هر صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است همانطور که در صنعت هواپیما چتر نجات، در صنعت خودرو سازی کمربند ایمنی و موتور سیکلت سازی کلاه ایمنی ضروری است، در حوزه دریانوردی و از طرفی آمار بالای طرفداران ورزش های آبی، تولید وسایل ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار می باشند و این شرکت با چشم انداز بلند مدت جهت طراحی و تولید سیستم­های ایمنی پا به عرصه صنعت نموده.

لوتوس ساحل آریا
لوتوس ساحل آریا

محصولی نوین

_

با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران که از شمال به بزرگترین دریاچه جهان (خزر) و از جنوب به خلیج همیشه فارس و از طرف دیگر آمار بالای گردشگران این مناطق، و نبود تجهیزات مناسب، باعث بالا رفتن مرگ و میر ناشی از غرق شدن شده است، از طرف دیگر هزینه های سنگین ، از طرف دولت برای کاهش آمار مغروقین این صنعت را به چالش کشیده است و با توجه به اینکه هرساله تعداد زیادی از انسان‌ها در دریاها جان خود را از دست می‌دهند، تولید ابزارهای کمکی برای حفظ جان انسان‌ها بسیار ضروری می باشد.

هنگام عملیات­های مختلف امداد و نجات در سطح های مخلتف (آب­های عمیق و غیر عمیق) با توجه به محل سانحه، تعداد افراد و یا گروه های سانحه دیده، نیاز به استفاده از نیروهای کمکی بیشتر و یا تجهیزات پیشرفته در حین عملیات نجات غریق می­باشد. این دستبند به گونه­ای طراحی شده است که علاوه بر احساس راحتی و عدم محدودیت برای شناگر، می­تواند در کوتاه­ترین زمان و بدون نیاز به حضور ناجیان، همانند یک ناجی حقیقی فرد را روی آب نگه دارد.

_

ما را دنبال کنید

_
Open chat
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by